Home

Ukmergės zoocentras

Prekyba gyvūnais ir jų reikmenimis

Paremkite mūsų globojamus gyvūnus, pervesdami 2 procentus pajamų mokesčio.

Triušiai

Email Spausdinti PDF
triusis1_copy

Apie: Triušis - tai nuostabus naminis gyvūnėlis. Mūsų parduotuvėje Jūs įsigysite bet kada ir įvairių spalvų nulėpausių, pūkuotų gražuolių. Triušiuko niekada nekelkite už ausų, nes tai jam sukelia skausmą. Suaugęs triušis sveria apie 2,5-3 kg. Išgyvena apie 10 metų.

Laikymas: Šiam gražuoliui geriausiai būtų kuo erdvesnis narvelis. Kraikui galite naudoti pjuvenų granules arba pjuvenas su kvapu. Indelis maistui geriausiai būtų keramikinis, nes plastikinį indelį augintinis gali sugraužti.

Priežiūra: Reikia gertuvės vandeniui, kurį keiskite kasdien.  Triušiukai labai mėgsta šieną. Taip pat reikia duoti morkų, tačiau atsargiai - su obuoliais ir kopūstais - jų padauginęs gyvūnėlis gali suviduriuoti. Triušiuko kailiuką taip pat reikia prižiūrėti. Priklausomai nuo plaukų ilgio, reikia karts nuo karto jį šukuoti. Jei Jūsų ilgaausis stipriai susitepė, pas mus Jūs galite įsigyti šampūno pudros, kurią tiesiog užbarstę iššukuosite.

Dar šiam gražuoliui reikia karpyti nagus. Tai daroma specialiomis žirklutėmis. Atėję pas mus, Jūs įsigysite ir žirklutes ir gausite konsultacijų kaip tai padaryti.

Kad dantukai būtų sveiki ir neperaugtų, reikia duoti specialių kreidelių. Mes Jums galime pasiūlyti kreidos su liucerna, su daržovių kroketais, su morkų ekstraktais. Taip pat siūlome specialios druskos su mineralais, įvairių skanėstų su riešutais, medum, uogomis, vaisiais, jogurtais ir kt.

Tiek patinus, tiek pateles galima sterilizuoti. Jauniklių patelė gali susilaukti bet kuriuo metų laiku. Nėštumas trunka apie mėnesį. Guolį patelė dažniausiai ruošia pati, neša savo pūkus ir gražiai sudeda.

Gimę jaunikliai yra akli. 10 dieną pradeda matyti. 18 dieną smalsus mažylis jau iškiša galvutę iš lizdo apsidairyti. Palikę lizdą ima ragauti kitą maistą. Dviejų mėnesių visiškai atjunka ir penkių mėnesių yra jau visiškai subrendęs.

triusis1

triusis_copy

triusis

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com