Home Mes spaudoje Vilkmerge.lt Gerumo pamokėlės tęsiasi .

Ukmergės zoocentras

Prekyba gyvūnais ir jų reikmenimis

Paremkite mūsų globojamus gyvūnus, pervesdami 2 procentus pajamų mokesčio.

Gerumo pamokėlės tęsiasi .

Email Spausdinti PDF

Vaikų švietimas gyvūnų globos klausimais yra labai svarbus. Spalio 4-ąją, minint Gyvūnų globos dieną, Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos mažiausiuosius mokinukus aplankė Ukmergės zoocentro vadovas Stasys Barauskas. Pamokėlę trukęs įdomus bendravimas tuo nesibaigė.

Po šio pokalbio pirmokėliai uoliai ėmėsi darbo – piešė savo augintinius. Dirbo labai atsakingai, nes žinojo, kad jų darbeliai papuoš smulkiųjų gyvūnėlių parodą, vyksiančią prekybos centre „Eifelis“.

Piešiant augintinius paaiškėjo, kad klasėse yra vaikų, nepažįstančių gyvūnų arba pažįstančių juos tik iš paveikslėlių. Kad pirmaklasiai susipažintų su gyvūnėliais, kuriuos galime laikyti namuose, nuvykome į Ukmergės zoocentrą.

Gyvūnų mylėtojas S. Barauskas vaikus sutiko labai šiltai. Išvydus gyvą didžiulį žaltį vaikams norėjosi bėgti į šalį, tačiau išgirdus, kad jis nieko blogo nedaro, jau atsirado drąsos ir paliesti, kai kuriems net palaikyti.

Didelį įspūdį vaikams paliko pitonas, kurį dauguma gyvą pamatė pirmą kartą. Kai kurie vaikai buvo nematę jūrų kiaulytės, triušiuko ar šeško. Sunku vaikus buvo atitraukti nuo beglobių kačiukų narvo. Retas vaikas, neturintis namuose keturkojo draugo, nepasvajojo apie savo augintinį. Juk jis niekada nesumeluoja,  neišduoda ir labai labai praskaidrina kasdienybę.

„Prižiūrėti kokį nors gyvūnėlį vaikams yra teigiamas dalykas. Tai disciplinuoja, daro geresniu. Jei vaikai mylės gyvūnus, jie niekada netaps blogais žmonėmis“, - išlydėdamas kalbėjo S. Barauskas.

Tokios ekskursijos ne tik praplečia akiratį, suteikia naujų žinių, bet ir ugdo vaikų gerumą bei meilę ir pagarbą gyvūnams.

Mokytojos Neringa Lemešovienė ir Daiva Gudėnienė

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com