Home Graužikai Jūrų kiaulytės (Cavia porcellus)

Ukmergės zoocentras

Prekyba gyvūnais ir jų reikmenimis

Paremkite mūsų globojamus gyvūnus, pervesdami 2 procentus pajamų mokesčio.

Jūrų kiaulytės (Cavia porcellus)

Email Spausdinti PDF
kiaulyte5

Kilmė: Jūrų kiaulyčių būna įvairių. Pvz.: Abirinijos  jūrų kiaulytė yra verpetuota.  Peru - turi labai ilgą plauką, o Angliškoji dažniausiai auginama pas mus - yra lygaus trumpo plauko. Jų būna įvairių spalvų ir atspalvių.

Apie: Jūrų kiaulytės kūno iilgis nuo 20 cm iki 30 cm. Suaugusi kiaulytė sveria 0,7-1,5 kg. Išgyvena vidutiniškai apie 6 metus. Tai labai mielas ir prieraišus gyvūnėlis. Labai pripranta prie savo šeimininko. Po kiek laiko jį atpažįsta ir moka jį pakviesti.

Laikymas: Narvelis turėtų būti kuo erdvesnis, kad kiaulytė galėtų laisvai lakstyti. Jūrų kiaulytėms labai patinka narvelyje turėti savo namuką.

Priežiūra: Kraikui mūsų parduotuvė siūlo presuotas pjuvenas su kvapu arba pjuvenų granules. Jums reikės dubenėlio maistui, geriausiai tam tinka keramikinis. Dar prireiks gertuvės. Vanduo joje keičiamas kasdien. Šerti reikia subalansuotu maistu. Siūlome Jums specialiai jūrų kiaulytėms maisto su saulėgrąžom, grūdais, vaisiais, spaustų žolių granulių.  Pas mus galite įsigyti įvairių skanėstų, druskytės, kreidelių, kad kiaulyčių dantukai augtų sveiki.

Maudytis kiaulytėms nereikia, tačiau jei gyvūnas susitepė, mes siūlome įsigyti šampūno pudrą, kurią užbarsčius tereikia iššukuoti. Jūrų kiaulytėms taip pat reikia nukarpyti nagučius. Tam pas mus galite įsigyti specialių žirklučių.

kiaulyte4

kiaulyte3

kiaulyte

 
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com