Home Mes spaudoje

Ukmergės zoocentras

Prekyba gyvūnais ir jų reikmenimis

Paremkite mūsų globojamus gyvūnus, pervesdami 2 procentus pajamų mokesčio.

Spauda

Pasaulinė gyvūnų globos diena

Email Spausdinti PDF

SPALIO MĖNUO -  PASAULINĖ GYVŪNŲ  GLOBOS DIENA

Minint šią dieną, mokyklos pradinių klasių korpusą ,,okupavo‘‘ augintiniai: šunys, katės, kanarėlės, dekoratyvinis triušis.

Šį renginį iniciavo mokytoja Daina Mikelevičienė.

Skaityti daugiau...  

Gerumo pamokėlės tęsiasi .

Email Spausdinti PDF

Vaikų švietimas gyvūnų globos klausimais yra labai svarbus. Spalio 4-ąją, minint Gyvūnų globos dieną, Ukmergės „Šilo“ vidurinės mokyklos mažiausiuosius mokinukus aplankė Ukmergės zoocentro vadovas Stasys Barauskas. Pamokėlę trukęs įdomus bendravimas tuo nesibaigė.

Skaityti daugiau...
 

Meilę ir pagarbą gyvūnams ugdykime nuo mažens

Email Spausdinti PDF

Spalio 4 dieną visas pasaulis jau 80 kartą švenčia pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga į „Šilo“ vidurinę mokyklą buvo pakviestas Ukmergės kinologų draugijos prezidentas Stasys Barauskas.

Skaityti daugiau...
 

Nauji namai beglobiams katinėliams

Email Spausdinti PDF

Ne vienas ukmergiškis, norėdamas padovanoti ar ieškodamas kas dovanoja kokį nors augintinį, iki šiol naudojosi tik vietine žiniasklaida arba ieškojo savame rate tarp pažįstamų ir draugų. Nemažai problemų sudarydavo ir sudaro neplanuotai pagausėjusi kačiukų ar šuniukų vada, kuri sukelia tikrą šeimininkų galvos skausmą. Tačiau nuo šiol ukmergiškiams nebereikės patiems ilgai sukti galvą, kam padovanoti augintinį, o visus dovanojimo rūpesčius galės perkelti ant kitų pečių.

Skaityti daugiau...
 

Mansardoje - dekoratyvinių paukščių karalystė

Email Spausdinti PDF

bar

Vi­diš­kiuo­se gy­ve­nan­tis Sta­sys Ba­raus­kas juo­kau­ja, kad no­rė­da­mas pa­si­klau­sy­ti paukš­čių čiul­bė­ji­mo, į miš­ką jis ga­li ne­bei­ti. Na­mo man­sar­do­je įreng­to­je de­ko­ra­ty­vi­nių paukš­čių vei­syk­lo­je – tik­ra spar­nuo­čių ka­ra­lys­tė. Ūki­nia­me pa­sta­te dvie­jų gy­vū­nė­lių par­duo­tu­vių sa­vi­nin­kas įren­gė grau­ži­kų „fer­mą“.

S. Ba­raus­kas sa­ko, kad va­ro­mo­ji jė­ga, pa­de­dan­ti kri­zės me­tu iš­si­lai­ky­ti ver­sli­nin­kams, – nau­jos idė­jos. Ta­čiau de­ko­ra­ty­vi­nių paukš­čių ir gy­vū­nų vei­syk­lą ne­se­niai sa­vo na­muo­se įsi­ren­gęs vy­riš­kis ti­ki­na, kad nau­jų dar­bų ėmė­si ne tik dėl sun­kme­čio. „Man įdo­mu vis­kas, kas su­si­ję su gy­vū­nais – ant­raip nė to­kio ver­slo ne­bū­čiau pra­dė­jęs“, – tvir­ti­na pa­šne­ko­vas.

Skaityti daugiau...
 
  • «
  •  Pradžia 
  •  Ankstesn 
  •  1 
  •  2 
  •  Sekantis 
  •  ir 
  • »
Puslapis 1 iš 2
Joomla Templates and Joomla Extensions by JoomlaVision.Com